Wynajem

Czy potrzebujesz elastycznego dostępu do najlepszego sprzętu? Szukasz zapasowego sprzętu? A może chcesz przetestować produkt przed jego zakupem? Nasza oferta wynajmu oferuje szeroką gamę maszyn właśnie do takich sytuacji: wibromłoty, agregaty, wiertnice, palownice, zaciski i inne akcesoria. Zawsze staramy się zaoferować odpowiednie rozwiązanie i robimy to na całym świecie!

Dieseko Group ma największy na świecie park maszynowy wibromłotów i agregatów zasilających do wynajęcia. Dieseko Group ma również do wynajęcia różne maszyny do uzdatniania gruntu. Oprócz własnych jednostek, Dieseko Group jest częścią światowej sieci, ma kilka zagranicznych biur i grupę wyspecjalizowanych dealerów, u których można również wypożyczyć sprzęt. Oddziały w Polsce, USA, Brazylii, Chinach, a nawet Australii mają własne floty, gwarantując elastyczność i szybkość oraz zapewniając lokalne wsparcie klienta. Czy potrzebujesz wsparcia technicznego, porady lub obliczeń wraz z doborem właściwego sprzętu? Nasz wyspecjalizowany personel chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Jeśli masz problem z pogrążeniem różnych profili stalowych? Dieseko zapewni i dostarczy właściwe zaciski hydraulicznego do pogrążenia tych profili.

Infografika zaciski hydraulicznego

Więcej informacji

Robin van Lingen

MANAGER DS. WYNAJMU

Roboty zaczynają się niebawem, a Twój własny sprzęt jest już wynajęty do innych prac? A może chcesz najpierw wypróbować nową maszynę? Istnieje wiele powodów, dla których warto pomyśleć o najmie."

DUŻY PARK MASZYNOWY

W ofercie również wibromłoty do prac na otwartych wodach

Wynajem maszyn z siedziby w Sliedrecht Pobierz broszury dotyczące najmu lub inne broszury