Serwis i naprawa

Dieseko Group oferuje serwis wykwalifikowanych inżynierów wsparcia technicznego na całym świecie. Dzięki ponad 45-letniemu doświadczeniu w branży, nasz dział pomocy technicznej jest do Twojej dyspozycji, aby wesprzeć Cię we wszelkich kwestiach technicznych, jakie tylko mogą dotyczyć Twojego sprzętu Dieseko Group.

24/7

Jeżeli – choć to mało prawdopodobne – wystąpi problem podczas pracy, serwis techniczny Dieseko Group jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby natychmiast zareagować i pomóc w jak najkrótszym czasie. Nasi profesjonalni inżynierowie serwisu umieją przekształcić każdy problem w wyzwanie oraz kreatywnie i szybko je rozwiązać.

Naprawa i remonty główne

Dział usług Dieseko Group ma duże doświadczenie w przeglądach i naprawach głównych wibromłotów, zacisków i agregatów hydraulicznych, na budowie lub w naszym warsztacie w Sliedrecht. W przypadku palownic i wiertnic, oferujemy tę usługę w Giessenburgu, a dla urządzeń do robót czerpalnych – w Winkel. Ponadto mamy oddziały na całym świecie i rozległą sieć dealerów. Maszyny można naprawić we wszystkich tych lokalizacjach. Możesz więc liczyć na profesjonalne wsparcie Dieseko Group w dowolnym miejscu na świecie.

więcej informacji

Wilhelm de Heer

MANAGER DS. SERWISU, NAPRAWY I PRZEGLĄDÓW

Konserwacja oraz serwis są objęte gwarancją i przedłużają żywotność sprzętu."

SERWIS POSPRZEDAŻOWY

Pobierz broszurę dotyczącą serwisu i inne broszury