Części zamienne

Przy intensywnym użytkowaniu maszyn konieczna jest ich konserwacja przy użyciu oryginalnych części zamiennych Dieseko. Są one dostępne za pośrednictwem naszych dealerów lub w siedzibie głównej w Sliedrecht gwarantując bezproblemowy serwis i pewną pracę Twoich maszyn.

Używanie oryginalnych części oznacza wysoką wydajność operacyjną, minimalizuje nieoczekiwane awarie oraz zapewnia szybszy serwis oraz mniej przestojów.

Więcej informacji

Zespół części zamiennych

André Roodnat, Désiree Timmers & Mark Kuipers

Maszyny Dieseko Group wykonywane są na indywidualne zamówienie, co oznacza, że wymagają również odpowiednio dobranych części."

Dieseko Group oferuje całodobowe wsparcie na całym świecie

Naprawiamy, remontujemy i wspieramy w przypadku awarii. Ale idziemy jeszcze dalej: oferujemy zarządzanie projektami i logistyką na całym świecie. Dzięki naszym lokalnym biurom i sprzedawcom, maszyny są dostarczane w bezpieczny sposób. A ponieważ zawsze mamy części zamienne w magazynie, możemy to zrobić bardzo szybko. Nasze strategicznie rozmieszczone zespoły serwisowe są do Twojej dyspozycji przez całą dobę. Zapewniają wsparcie, pomagają w rozruchu i konserwacji sprzętu. W ten sposób możesz szybko wrócić do pracy.

BROSZURA DOTYCZĄCA SERWISU POSPRZEDAŻOWEGO[

Z rozdziałem dotyczącym części zamiennych

Pobierz tutaj Serwis posprzedażowy i inne broszury