Roboty czerpalne na płytkich akwenach

Dostarczamy szeroką gamę pomp zanurzeniowych do robót czerpalnych i do specjalistycznych zastosowań dla wykonawców pracujących na wodzie. Obejmuje to pompowanie piasku i szlamu, ale także bagrowanie pali rurowych, odprowadzanie wody z głębokich wykopów /grodzi.

Dieseko Group wraz z firmą Bell Dredging Pumps dostarcza również sprzęt do robót czerpalnych. Opracowane przez nas pompy zanurzeniowe do robót czerpalnych charakteryzują się wyjątkową jakością i są w stanie pracować nawet w najtrudniejszych warunkach. Dzięki amfibijnym podwoziom montowanym na koparkach i pompom do robót czerpalnych jesteśmy w stanie pomóc w odwadnianiu, rekultywacji i oczyszczaniu wód powierzchniowych. W dowolnym miejscu na świecie.

Specjalizujemy się w koparkach amfibijnych, pogłębiarkach ssąco-refulujących, specjalistycznych pompach do robót czerpalnych, systemach rejestrujących prace pogłębiarskie oraz przyrządach monitorujących procesy produkcyjne. Aby móc wspierać naszych klientów na całym świecie, podnieśliśmy poprzeczkę jeszcze wyżej: dysponujemy pełną flotę specjalistycznych pomp do robót czerpalnych i koparek amfibijnych do wynajęcia.

Prokukty

Nasze produkty oferują rozwiązanie dla każdego wyzwania inżynierii morskiej i lądowej.

  • Pompy do robót czerpalnych
  • Koparki amfibijne
  • Pogłębiarki ssąco-refulujące

 

Zastosowanie

Pogłębianie, pompowanie piasku i szlamu, osuszanie głębokich wykopów / grodzi, bagrowanie pali rurowych, oczyszczanie zbiorników wodnych, basenów portowych.

Więcej informacji:

Jarosław Tarasiuk

Dyrektor Zarządzający Dieseko Polska Spółka z o.o.

Leon van der Bel

DYREKTOR BELL DREDGING PUMPS