Roboty geotechniczne / Pogrążanie grodzic, kształtowników / Umocnienia nabrzeży

Dieseko Group dostarcza maszyny, takie jak wibromłoty hydrauliczne, młoty i prasy hydrauliczne do pogrążania grodzic i palościanek stosowanych do (tymczasowego) zabezpieczania wykopów lub budowy nabrzeży.

Specjalizujemy się w technice wibracyjnej od ponad 40 lat.
Mamy w asortymencie sprzęt do pogrążania grodzic w niemal każdych warunkach i we wszystkich rodzajach gruntu: od urządzeń montowanych na koparkach aż po wibromłoty ze zmiennym momentem.

Bezwibracyjne prasy hydrauliczne i rezonatory pozwalają na pogrążanie grodzic oraz profili stalowych w obszarach wrażliwych na wibracje. Dobrym przykładem ich zastosowania jest zabezpieczenie wykopów pod budowę linii metra Noord-Zuid w centrum Amsterdamu, gdzie bezwzględnie wymagana była praca bez wibracji. Maszyny te można podłączyć do naszych palownic wielozadaniowych Woltman. Maszyny te zostały zaprojektowane specjalnie w tym celu, aby zapewnić dodatkową moc hydrauliczną i stabilność.

Różne metody pogrążania grodzic i elementów stalowych

Dzięki naszej szerokiej gamie maszyn możesz wybierać spośród różnych metod umacniania nabrzeży. Z przyjemnością pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru aby zapewnić,  sprawną pracę ze specjalnie zaprojektowanymi elementami, takimi jak płyta przejściowa.

Produkty

  • Wibromłoty
  • Młoty hydrauliczne
  • Palownice wielofunkcyjne i palownice PDS
  • Rezonatory (bezwibracyjne)
  • Prasy hydrauliczne (bezwibracyjne)
  • Wiertnice (bezwibracyjne)

Zastosowanie

Pogrążanie grodzic, wykonywanie palościanek

Więcej informacji:

Jarosław Tarasiuk

Dyrektor Zarządzający Dieseko Polska Spółka z o.o.