O firmie

Dieseko Group i jej cztery renomowane marki reprezentują ponad 45 lat tradycji w produkcji zaawansowanego technologicznie sprzętu dla technik głębokiego fundamentowania na całym świecie. Jesteśmy częścią holenderskiego przemysłu produkcyjnego i jesteśmy dumni z naszych pracowników, marek i Klientów, którzy korzystają z naszych rozwiązań. Chcemy dzielić się naszą technologią z całym światem, aby zapewnić naszym Klientom najlepszy możliwy sprzęt.

Globalny zasięg

Dieseko Group jest globalną firmą zatrudniającą około 200 pracowników w pięciu oddziałach w Chinach, USA, Australii, Brazylii i Holandii. Z naszej siedziby głównej w Holandii obsługujemy rynek światowy dzięki szerokiej sieci dealerów. Nasze usługi obejmują sprzedaż, wynajem, szkolenie, wsparcie techniczne, serwis, przeglądy i naprawy.

Innowacyjny sprzęt

Naszą wizją jest wspieranie klientów na całym świecie dzięki produkcji, sprzedaży i profesjonalnej obsłudze zaawansowanego technologicznie sprzętu do wykonywania głębokich fundamentów. Dziś wyzwaniami technologicznymi są zwiększenie wydajności w pracy, działanie w obszarach miejskich wrażliwych na wibracje, zanieczyszczenie hałasem i zmniejszenie zużycia energii. Coraz częściej ograniczenia wynikające z konieczności ochrony środowiska oraz zaostrzone przepisy stają się punktem wyjścia dla innowacyjnych rozwiązań. Naszą ambicją jest stać się liderem w opracowywaniu niezawodnych rozwiązań dla wszystkich tych problemów.

Pogrążanie, palowanie, pogłębianie. Nasze marki i rozwiązania

Dzięki markom PVE i ICE, Dieseko jest światowym liderem na rynku wibromłotów hydraulicznych. Marka Woltman Piling & Drilling Rigs oferuje palownice i kafary skonfigurowane według potrzeb naszych Klientów. Z kolei Bell Dredging Pumps specjalizuje się w produktach uzupełniających, takich jak pompy do robót czerpalnych i koparki na podwoziach amfibijnych. Każda marka ma swoją tradycję i jest wysoko ceniona pod względem jakości, wydajności i niezawodności.

ESG

Zrównoważony rozwój biznesu od dawna jest naszym podstawowym kryterium przy podejmowaniu decyzji w działalności gospodarczej Dieseko. Kolejny krok w kierunku zrównoważonego rozwoju podjęliśmy w 2018 r., wraz z przyjęciem wytycznych ESG, opierających się na środowisku, społecznej odpowiedzialności i ładzie korporacyjnym. W 2019 r. podjęliśmy działania związane z powyższą strategią i opublikowaliśmy pierwszy raport. W tym roku będziemy kontynuować realizację strategii ESG oraz strategii społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), stawiając sobie cele rozwoju na kolejne lata.

Zarząd

Tworzenie zarządu i bieżące zarządzanie Dieseko Group spoczywa na barkach Dirka Smuldersa (CEO), Ronald IJntema (CCO) i Edwina Rosa (CFO).

Oprócz NPM Capital, zarząd jest również udziałowcem Dieseko Group BV.

NASZE MARKI

Odwiedź naszą stronę

Odwiedź naszą stronę

Odwiedź naszą stronę

Odwiedź naszą stronę