Wzmacnianie / Uzdatnianie podłoża

Holandia znana jest z długiej tradycji budowania konstrukcji hydrotechnicznych, rekultywacji terenów i uzdatniania podłoża oraz dużych projektów infrastrukturalnych. Dieseko Group jest zaangażowane w wiele tego typu projektów, dlatego dysponujemy szeroką wiedzą na temat uzdatniania i wzmacniania gruntu

Z przyjemnością wykorzystujemy naszą fachową wiedzę, aby pomagać naszym klientom: w końcu to Wy codziennie pracujecie nad tego typu projektami, na przykład przy rekultywacji obszarów lądowych lub budowie dużego węzła komunikacyjnego, zarówno w krajach Beneluksu, jak i na całym świecie. Dzięki niezawodnym maszynom i sprawdzonym technikom ułatwiamy wzmacnianie gruntu, budowę systemów drenujących lub realizację kolumn żwirowych lub piaskowych.Więcej informacji

Więcej informacji:

Jarosław Tarasiuk

Dyrektor Zarządzający Dieseko Polska Spółka z o.o.

Wibroflotacja

Wibroflotacja to metoda polegająca na formowaniu w słabym podłożu kolumn żwirowych lub piaskowych, dogęszczających/wzmacniających i odwadniających grunt. Kolumny formowane są przy pomocy wibratorów wgłębnych w celu zwiększenia nośności podłoża oraz zmniejszenia i przyspieszenia osiadania. Stosuje się je głównie w miękkoplastycznych glinach i iłach, a także w gruntach organicznych przenosząc obciążenia na niżej zalegające warstwy nośne.

Produkty

Dieseko Group dostarcza między innymi napędzane hydraulicznie wibrofloty i młoty pracujące w technologii zagęszczania dynamicznego (RIC). Pozwala to na wzmocnienie i poprawę nośności i stabilności gruntu. Dzięki modułowej konstrukcji naszego sprzętu można wspólnie z naszymi specjalistami stworzyć spersonalizowaną, pożądaną maszynę.

 

Zastosowanie

Wzmocnienie gruntu, systemy odwodnienia pionowego, rekultywacja, kolumny żwirowe, kolumny cementowe

Holendrzy są ekspertami w rozwiązywaniu problemów i pokonywaniu wyzwań, zarówno morskich, jak i lądowych, ze względu na wieloletnią walkę o ochronę obszarów znajdujących się poniżej poziomu morza, na których żyjemy, przed stale podnoszącym się stanem morza."

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT UZDATNIANIA / WZMACNIANIA GRUNTU

Pobierz broszurę (język angielski) odnośnie wzmacniania / uzdatniania podłoża gruntowego